Detektyw Wrocław - profesjonalne usługi detektywistyczne dla każdego

Agencja Detektywistyczna "Watchdog" działa na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych,  wpisana jest do prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-153/2015. Detektyw Wrocław działa na podstawie licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Stołeczną Policji. Nasze doświadczenie zawodowe zdobywane w trakcie wieloletniej pracy w Policji, służbach specjalnych oraz podczas realizacji wielu zleceń pozwala na dobór odpowiednich metod i rozwiązań a także profesjonalne i skuteczne działanie. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15.000 Euro dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wykonywania czynności przez prywatnego detektywa.

Agencja Detektywistyczna "Watchdog" świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych dla klientów indywidualnych oraz  biznesowych. Prowadzimy sprawy rozwodowe, zbieramy dowody zdrady, prowadzimy dyskretne obserwacje osób i mienia, doradzamy, wykrywamy podsłuchy i lokalizatory GPS, służymy pomocą techniczną, odzyskujemy i analizujemy dane z telefonów komórkowych.

Cechuje nas duże doświadczenie zawodowe, stosowanie nieszablonowych rozwiązań a także pełne zaangażowanie w trakcie wykonywania powierzonych nam spraw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, traktując priorytetowo dobro naszych klientów. Po zakończeniu działań sporządzamy pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, które może stanowić dowód w postępowaniu przed Sądem i innymi instytucjami. Do sprawozdania dołączony jest materiał dowodowy w postaci zdjęć oraz filmów a detektyw prowadzący sprawę może być powołany w charakterze świadka.

Obszar podejmowanych zleceń to cały kraj. Nasze działania realizujemy najczęściej w miastach: Wrocław i Kielce (woj. dolnośląskie i świętokrzyskie) a ponadto w takich jak: Warszawa, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Oława, Oleśnica, Lubin, Trzebnica, Strzelin, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Jędrzejów.